Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

„Zimowy czas – bezpieczny czas”. Policjanci zapraszają do udziału w konkursie

środa, 29 grudnia 2021 11:16 / Autor: Aleksandra Rękas
„Zimowy czas – bezpieczny czas”. Policjanci zapraszają do udziału w konkursie
„Zimowy czas – bezpieczny czas”. Policjanci zapraszają do udziału w konkursie
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Zimowe miesiące to atrakcyjny okres dla dzieci i młodzieży – każdy chyba pamięta ile frajdy dają zjazdy na sankach, nartach, czy szaleństwo na łyżwach. Ważne jednak, by aktywności były bezpieczne – do udziału w konkursie o bezpiecznym, zimowym czasie zachęcają mundurowi i WDK w Kielcach.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Dla najmłodszych, zadaniem konkursowym będzie wykonanie pracy plastycznej, przedstawiający bezpieczny, zimowy wypoczynek. Z kolei starsi uczniowie, wykonać mają fotografię o takiej samej tematyce.

– W konkursie należy zawrzeć pomysły na bezpieczne spędzanie czasu w czasie ferii i całej zimy. W przypadku prac plastycznych, forma i technika wykonania jest dowolna. Na zgłoszenia czekamy do końca stycznia – mówi Małgorzata Sałapa-Bazak z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Po upłynięciu terminu zgłoszeń, jury wyłoni najlepsze prace.

 Prace plastyczne należy przesyłać do 30 stycznia 2022 roku do godziny 12.00 z dopiskiem „Zimowy czas – bezpieczny czas” na adres: Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach ul. Ściegiennego 2, 25–033 Kielce.

Jeśli chodzi o fotografie, należy je przesłać w formacie jpg o wymiarach minimalnie 1200 x 1600 pikseli i w plikach nieprzekraczających 2 MB. Czas zgłoszeń jest taki sam, jak w przypadku prac plastycznych. Adres email: artystyczny@wdk-kielce.pl, w formie załączników do listu elektronicznego, z dopiskiem: „Konkurs fotograficzny Zimowy czas - bezpieczny czas”.

konkurss

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO