Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosczdrowie3

SPORT

Briceag: Jestem w stu procentach przygotowany do gry

piątek, 27 stycznia 2023 12:52 / Autor: Damian Wysocki
Briceag: Jestem w stu procentach przygotowany do gry
Briceag: Jestem w stu procentach przygotowany do gry
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Korona Kielce długo szukała nowego lewego obrońcy. Poszukiwania zakończyły się podczas zgrupowania w Turcji, gdzie sztab szkoleniowy w akcji mógł zobaczyć Mariusa Briceaga. – Jestem w stu procentach przygotowany do gry – mówi 31-letni Rumun.

Lewy obrońca całą dotychczasową karierę spędził w swoim kraju. Na pierwszym i drugim poziomie rozgrywkowych rozegrał ponad 200 spotkań. W rundzie jesiennej reprezentował Universitatea Cluj. Zaliczył 23 występy we wszystkich rozgrywkach.

– To moje pierwsze doświadczenie poza Rumunią. Grając w Koronie będą dawał od siebie wszystko. Jestem w stu procentach przygotowany do rudny wiosennej. W swoim poprzednim klubie przepracowałem cały okres przygotowawczy. Uważam, że jestem w dobrej formie. Czuję, że jestem gotowy na takie wyzwanie. Jestem waleczny i myślę, że charakterem będą pasował do ekstraklasy. Moim celem jest utrzymanie Korony. Przyszedłem do Kielc z takim nastawieniem – mówi Marius Briceag.

Rumun może zadebiutować w „żółto-czerwonych” barwach już w najbliższą niedzielę w wyjazdowym meczu z Legią Warszawa. Więcej na ten temat pisaliśmy – TUTAJ.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO