Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Dwa medale dla juniorów Stelli

poniedziałek, 06 marca 2017 08:17 / Autor: Piotr Wójcik
Dwa medale dla juniorów Stelli
Dwa medale dla juniorów Stelli
Piotr Wójcik
Piotr Wójcik

Miniony weekend okazał się być udany dla łuczników Stelli Kielce, którzy przywieźli dwa brązowe medale z Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców w Dobczycach.

Start w Dobczycach okazał się być udany dla juniorek Stelli Kielce. Drużyna pań w składzie Oliwia Żelazna Marta Maciejewska i Aleksandra Baran wywalczyła brązowy medal awansując w rozgrywkach pucharowych z 6. miejsca po kwalifikacjach. Gorzej spisała się męska drużyna młodzieżowców w składzie Hubert Soboń, Daniel Szkuta, Adam Bujarski i Karol Adamus. Panowie występ na zawodach zakończyli na 5. Lokacie.

Start w Dobczycach okazał się być jednak udany nie tylko dla teamu juniorek, ale również indywidualnie dla Aleksandry Baran. Juniorka Stelli po rundzie kwalifikacyjnej zajmowała 11. lokatę, jednak w pojedynkach doszła aż do brązowego medalu. Sezon halowy jest dla tej zawodniczki kieleckiego klubu bardzo udany. Pod koniec lutego Aleksandra Baran wywalczyła srebro na Mistrzostwach Polski Seniorów, czyli o dwie kategorie wyżej, niż ta, w której startuje na co dzień.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO