Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosczdrowie3

SPORT

Ruszają treningi „Kieleckiego biegacza”

wtorek, 18 sierpnia 2015 09:51 / Autor: Damian Wysocki
Ruszają treningi „Kieleckiego biegacza”
Ruszają treningi „Kieleckiego biegacza”
Damian Wysocki
Damian Wysocki

W środę, 19 sierpnia rozpocznie się cykl treningowy grupy „Kielecki Biegacz”. Zajęcia będą składały się z kilkunastu cotygodniowych spotkań podczas których doświadczeni biegacze będą pokazywać jak odpowiednio i zdrowo uprawiać sport.

 

Grupa Kielecki Biegacz powstała w październiku 2014 roku. Tworzy ją kilka osób, których połączyła wspólna pasja - bieganie. W kieleckim środowisku znani są z kilku ciekawych sportowych inicjatyw. To oni stoją za organizacją Biegów Niepodległości na, Żołnierzy Wyklętych czy happeningu z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Teraz wychodzą z kolejną propozycją.

Trening Kieleckiego Biegacza to cykl regularnych spotkań biegowej społeczności Kielc. Będą to ogólne zajęcia sportowe i marszobiegi dla początkujących oraz wspólna przebieżka na dystansie 10 kilometrów dla zaawansowanych. Nie zabraknie również wielu porad z zakresu prawidłowego żywienia czy fizjoterapii. Spotkanie będą odbywały się co tydzień począwszy od środy 19 sierpnia, a zakończą się 4 listopada – kilka dni przed biegiem niepodległości. Miejscem zbiórki będzie kielecki Rynek. Zajęcia rozpoczynać będą się o 19:00 i potrwają za każdym razem około 70 minut.

Rozmowa z członkami grupy „Kielecki biegacz” dostępna jest TUTAJ.

Więcej informaji o grupie "Kielecki Biegacz" oraz ich treningach znajdziecie na stronie internetowej: http://www.kieleckibiegacz.pl/

 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO