Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosczdrowie3

SPORT

Servaas świętuje rocznicę i zapowiada kolejnego sponsora

sobota, 02 lipca 2022 12:45 / Autor: Damian Wysocki
Servaas świętuje rocznicę i zapowiada kolejnego sponsora
Servaas świętuje rocznicę i zapowiada kolejnego sponsora
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Bertus Servaas, prezes Łomży Industrii Kielce, od roku jest użytkownikiem Twittera. W ostatnich miesiącach za jego pośrednictwem ogłosił kilka istotnych tematów. W swoją pierwszą rocznicę, po przekroczeniu czterech tysięcy obserwatorów, poinformował, że klub prowadzi rozmowy z kolejnym, dużym sponsorem.  

Bertus Servaas założył konto na Twitterze 2 lipca 2021 roku. Z miejsca wykorzystał tę platformę do informowania o najważniejszych sprawach zawiązanych z klubem oraz komentowania bieżących informacji ze świata piłki ręcznej. Jego wpisy są cytowane w dziesiątkach portali, również w całej Europie. Po roku jego konto obserwuje nieco ponad 4400 osób.

„Chciałbym podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się śledzić moje konto. Wspaniale jest mieć was wszystkich. Zrobię wszystko, aby was nie rozczarować i przekazywać jak najwięcej informacji oraz nowości, jakie tylko mogę. Oczywiście mam nadzieję, że wkrótce osiągnę pięć tysięcy”, napisał Bertus Servaas.

W pierwszą rocznicę prezes mistrza Polski zdradził, że klub prowadzi rozmowy z nowym sponsorem. Przypomnijmy, kilka dni temu „żółto-biało-niebiescy” podpisali umowę ze Świętokrzyskimi Kopalniami Surowców Mineralnych, a nowym sponsorem tytularnym został jeden z ich podmiotów – Industria.

„W moją rocznicę mogę Wam powiedzieć, że mamy okazję pozyskać kolejnego bardzo dobrego sponsora, który chce z nami współpracować. Mam nadzieję, że uda nam się to zakończyć jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem nowego sezonu. Proszę trzymać kciuki”, poinformował prezes Łomży Industrii.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO