Dwa Gladiatory dla Łomży Vive Kielce

wtorek, 24 maja 2022 21:40 / Autor: Damian Wysocki

Poznaliśmy najlepszych zawodników PGNiG Superligi w sezonie 2021/22. Do Łomży Vive Kielce trafiły dwa Gladiatory.

Drugi raz z rzędu za najlepszego obrotowego sezonu uznano Arcioma Karalioka. Najlepszym skrzydłowym został Arkadiusz Moryto.

Najcenniejsza statuetka dla najlepszego zawodnika ponownie trafiła do Michała Daszka z Orlen Wisły Płock. Trenerem sezonu został Zbigniew Markuszewski, który wywalczył 4. miejsce z MMTS-em Kwidzyn, które żartobliwie nazywane jest „mistrzostwem Polski klubów niskobudżetowych”.

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach (poza Wyborem Sezonu i Królem Strzelców) wyłonili zawodnicy i sztaby trenerskie, z zastrzeżeniem, że nie mogli głosować na siebie oraz kolegów ze swojej drużyny. Wcześniej listę przygotowała Kapituła PGNiG Superligi.