Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosczdrowie3

SPORT

Dwóch testowanych wróciło do domu

poniedziałek, 05 grudnia 2022 12:11 / Autor: Damian Wysocki
Dwóch testowanych wróciło do domu
fot. Maciej Urban
Dwóch testowanych wróciło do domu
fot. Maciej Urban
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Hysan Memolla i Gytis Paulauskas nie trenują już z Koronną Kielce. Klub podziękował im po ostatnim sparingu z Górnikiem Łęczna. W środę podpis pod kontraktem David Gonzalez Plata Nono.

Lewy obrońca z Albanii i napastnik z Litwy pracowali z „żółto-czerwonymi” w poprzednim tygodniu. Obaj otrzymali po jednej połowie w wygranym 4:0 sparingu z Górnikiem Łęczna.

– Finalnie nie zdecydowaliśmy się na ich zatrudnienie. Na ten moment nie gwarantują nam odpowiedniej jakości. Dalej będziemy szukać wzmocnienia na lewą obronę. W najbliższych dniach nie planujemy kolejnych testów. Chcemy dać większą szansę swoim zawodnikom – wyjaśnia Paweł Golański, dyrektor sportowy „żółto-czerwonych”.

W środę podpis pod kontraktem powinien złożyć ofensywny pomocnik z Hiszpanii – Nono. Więcej na jego temat pisaliśmy – TUTAJ. Jak udało nam się ustalić, Korona jest bliska zakontraktowania środkowego obrońcy. Klub najprawdopodobniej zrezygnuje z zatrudnienia nowego napastnika. Szczególnie, że upadł temat ewentualnego transferu Bartosza Śpiączki, którym w ostatnich miesiącach zainteresowany był Lech Poznań.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO