Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Vujović odejdzie z Łomży Vive. Będzie grał w Bundeslidze

poniedziałek, 06 grudnia 2021 16:14 / Autor: Damian Wysocki
Vujović odejdzie z Łomży Vive. Będzie grał w Bundeslidze
Vujović odejdzie z Łomży Vive. Będzie grał w Bundeslidze
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Branko Vujović opuszcza Łomżę Vive Kielce. Czarnogórzec podpisał trzyletni kontrakt z występującym w Bundeslidze Hannoverem-Burgdorf.

Szczypiornista rozgrywa bardzo dobry sezon, najlepszy odkąd dołączył do Łomży Vive Kielce. Latem do zespołu dołączy Nedim Remili, który stworzy duet prawych rozgrywających z Alexem Dujszebajewem. Będzie odciążał ich młody Faruk Yusuf. 

Kielecki klub przedłużył kontrakt z Branko Vujoviciem do 2027 roku, jednak utalentowany szczypiornista spędzi najbliższe trzy sezony w Hanoverze. 

– Z jednej strony cieszę się, że będę mógł spróbować swoich sił w najsilniejszej lidze na świecie. Z drugiej w Kielcach czuję się jak w domu i przykro mi, że opuszczę to miasto. Mam nadzieję, że jeszcze tu wrócę, znów będę mógł być częścią tej drużyny i grać dla tych kibiców. Będzie mi brakować dosłownie wszystkiego! Ludzi, hali, zespołu, kibiców. W ekipie Hannoveru jest trochę „Bałkańców”, nie są to moi bliscy przyjaciele, ale znamy się i wiesz, jak to jest z nami, „Bałkańcami” – zawsze w drużynie stworzymy silną ekipę – mówi Branko Vujović.

Czarnogórzec gra w Kielcach od 2015 roku z przerwą na dwuletnie wypożyczenie do Celje Pivovarnej Lasko.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO