Zawodnicy UJK Kielce – Mateusz Czemerys, Oskar Lesisz, Adam Strojek i Stanisław Strojek – wygrali Otwarte Mistrzostwa Warszawy, które zostały rozegrane w miniony weekend przy okazji mistrzostw świata w tej dyscyplinie.
W turnieju finałowym udział wzięły 24 drużyny podzielone na dwie grupy. Kielczanie szli przez kolejne fazy jak burza, zwyciężając w meczu finałowym 21:17.
Serdecznie gratulujemy sukcesu!
Partnerem SPORTU w Radiu eM Kielce 107,9 FM jest Autorud - Omoda Jaecoo. Kielce, Krakowska 297A