Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Final4 2023 SPORT

SPORT

W bramce nie będzie zmiany. Do środka wróci Deja

czwartek, 23 lutego 2023 10:48 / Autor: Damian Wysocki
W bramce nie będzie zmiany. Do środka wróci Deja
W bramce nie będzie zmiany. Do środka wróci Deja
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Korona Kielce przystąpi do sobotniego, wyjazdowego spotkania z Wartą Poznań bez zawieszonego za kartki Kyryło Petrowa i wciąż kontuzjowanego Bartosza Kwietnia. Do środka pola powinien wrócić Adam Deja. Pewny miejsca w bramce może być Marceli Zapytowski.

W poprzednią sobotę 22-letni bramkarz zanotował swoje pierwsze czyste konto w barwach „żółto-czerwonych”. Paradoksalnie, rozegrał najsłabsze spotkanie, odkąd wywalczył miejsce między słupkami. W spotkaniu z Lechią popełnił kilka błędów.

– Zagraliśmy na zero z tyłu. Błędy mogą się przydarzać. Trzeba zdawać sobie z nich sprawę i starać się je naprawić. Znam bardzo dobrze Marceliego. Przeżywa, ale też ciężko pracuje. Rywalizacja trwa. Nie będę jednak biczował żadnego z zawodników. To nie moja rola. Dla mnie najważniejsze, że całościowo wciągamy wnioski z pewnych zachowań – mówi Kamil Kuzera, trener „żółto-czerwonych”.

Sobotni mecz z Wartą w Grodzisku Wielkopolskim rozpocznie się o godz. 17.30 i będzie w całości transmitowany na naszej antenie.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO